HERKESE VE HER KESEYE UYGUN KONAKLAMA SEÇENEKLERİ ( illedevilla Emlak )

Kaş , Kalkan , Üzümlü Mahallesi , İslamlar Mahallesi ,  Aylık , Haftalık , Günlük Kiralık Villa , Köy Evi , Apart  " Muhafazakar Ailelere uygun Konaklama Seçenekleri "

Kiralık Balayı villası , Kalabalık aile gruplarına uygun villa seçenekleri , Birden çok evli çiftin birlikte özgürce tatil yapabilecekleri büyük ve korunaklı kiralık villa seçenekleri ,

Öğrenci gruplarına uygun kiralık villa seçenekleri , Ekonomik ucuz kiralık villa , konaklama seçenekleri ve daha fazlası ...


Ana Sayfa

* Kira Sözleşmesi       * Sorumluluklar      

İletişim ve Rezervasyon


Yerleşim Yerleri :  Kaş , Kalkan , Patara , Üzümlü , İslamlar       Plajlar :  Patara Plajı , Kaputaş Plajı , Kalkan Plajları , Kaş Plajları  

Gezilecek Görülecek Yerler :  Patara Antik Kenti , Xanthos Antik Kenti , Letoon Antik Kenti , Tlos Antik kenti , Saklıkent Doğa Parkı , Yakapark Doğa ParkıVilla Kiralama İşleminde Rezervasyon , Ön rezervasyon işlemleri ve İrtibat Bilgilerimiz


 * İrtibat Bilgilerimiz ve Hesap Numaramız   * Rezervasyon işlemi ve Ödeme  * Rezervasyon iptal işlemleri  * Villaya Giriş - Çıkış Zamanı  * Hasar Depozitosu


 

       Sevgili müşterilerimiz Sistemimizde bulunan villaların bir çoğu sor-sat sisteminde olup bizden başka bir çok emlak veya turizm firması tarafından pazarlanmaktadır , bunun için aynı villalar farklı isim veya bilgiler ile başka firmalar tarafından da sayfalarında yayınlanmaktadır . Bu durum bazen kiralanabilirlik durumunun takvim üzerinde zamanında işaretlenememesine sebep olmaktadır . Sizden ricam villayı beğendiğiniz an ve kapora ödemesi yapmadan , villanın kiralanabilirlik durumunu bizi arayarak sormanızdır .

       Ayrıca Villa kiralama işlemi yapmadan lütfen Sorumluluklar bölümünü ve Kira Sözleşmesi bölümlerini eksiksizce okuyunuz . Rezervasyon yaptığınız anda oralarda yazan tüm yükümlülükleri kabul etmiş sayılırsınız . Bu yükümlülükler kiralama işlemi yapan tüm firmalarda geçerli olan sözleşme yükümlülükleri ve kurallardır .

 

  İrtibat Bilgilerimiz ve Hesap Numaramız :  "  İlledevilla Emlak Ofisi "
Telefon Numaramız  0 542 743 743 1
Whatsapp Numaramız  0 542 743 743 1
Fax Numaramız  0 242 847 7222
E-mail Adresimiz  info@illedevilla.com
İşletme Adresimiz  İlledevilla Emlak  Üzümlü Mahallesi  Merkez Sok  Kaş / Antalya
IBAN Numaramız
     Deniz Bank     TR24 0013 4000 0008 5004 3000 08
     Telefon ile 09:00 - 20:00 arasında bize ulaşabilirsiniz diğer saatlerdeki irtibat ve istekleriniz için lütfen mail  veya whatsapp adresimizi kullanın . Duyarlılığınız için çok teşekkür ederim .


 * İrtibat Bilgilerimiz ve Hesap Numaramız   * Rezervasyon işlemi ve Ödeme  * Rezervasyon iptal işlemleri  * Villaya Giriş - Çıkış Zamanı  * Hasar Depozitosu


Rezervasyon ve ödeme

      Kiralamak istediğiniz villayı veya diğer konut seçeneklerini web sayfamızdan beğenirsiniz , villa detaylarını ve sayfamızda yazan bilgileri detaylıca incelersiniz , daha sonra istediğiniz tarihlerde villada  boşluk olup olmadığını villanın detay sayfasında bulunan takvim yardımı ile kontrol edersiniz , sonrasında irtibat ( rezervasyon ) telefonumuzdan bize ulaşır kiralanabilirlik durumunun teyidini alırsınız . Tüm kontroller sonucunda villamız sizin istediğiniz tarihlerde müsait ise , biz sizden gerekli iletişim ve fatura bilgilerinizi alırız ve ödeme yapmanız için hesap numaramızı veririz bu şekilde ön rezervasyon işlemini bitirmiş oluruz . Ön rezervasyon yapıldığı tarihten itibaren , bir iş günü içerisinde toplam ödenecek ücretin % 30 ini kapora olarak banka havalesi ile firma hesabımıza yatırırsınız . Geri kalan meblağ villa tesliminde sözleşme yapıldıktan sonra , villa kontrolleri yapılıp villanın size teslim sürecinde elden peşin olarak alınır .

      Kapora hesabımıza yattığında 24 saat içinde tarafınıza yazılı olarak ( Fax veya e-mail ) Rezervasyon onay belgesi gönderilecektir . Rezervasyon onay belgesi içerisinde , Toplam ücret , Alınan kapora miktarı , Hangi tarihlerde villanın adınıza rezerve edildiği ve ekstra hususlar varsa onlar belirtilmektedir .

      Müşteri ödemesi gereken kaporanın tamamını zamanında ödememesi  durumunda İlledevilla Emlak , rezervasyonu iptal etme, herhangi bir ödeme varsa ödemeyi  iade etmeme ve villaya başka rezervasyon alma hakkını saklı tutar.

    


 * İrtibat Bilgilerimiz ve Hesap Numaramız   * Rezervasyon işlemi ve Ödeme  * Rezervasyon iptal işlemleri  * Villaya Giriş - Çıkış Zamanı  * Hasar Depozitosu


Rezervasyon İptal Şartları

     Herhangi bir sebeple müşteri yaptırmış olduğunuz rezervasyonun iptalini istemeniz durumunda , müşterinin rezervasyon iptal istemini yazılı olarak ( E-mail / Fax ) tarafımıza bildirmesi gerekmektedir . Bu bildirimi yaptığı andan itibaren müşterinin rezerve ettiği tarihler açılır ve satışa sunulur . Aynı tarihlerin tekrar satılması durumunda ödemiş olduğu kaporayı aynı villa veya başka bir villada aynı yıl içersinde  kullanabilir . Ama açılan tarihler satılamaz ise müşterinin ödemiş olduğu kaporanın geri ödenmesi söz konusu değildir. Başka bir villada veya ileri tarihlerde de bu kapora bedelini kullanamaz . Bu bağlamda yerine başka bir müşteri yönlendirmesi  mağduriyetin giderilebilmesi açısından önemli olacaktır .

     Her hangi bir şekilde Müşteri rezerve ettiği yerin satılmasını beklemek istemiyor ya da yerine başka bir müşteri de göndermek istemiyorsa rezervasyon iptal şartları aşağıdaki gibidir . Müşteri rezervasyon yaptırmakla bu şartları zaten baştan kabul etmiş sayılır .

·         Rezervasyon tarihine 60 gün veya daha fazla süre kala yapılan iptallerde toplam kaporanın %60 ı Müşteri'ye geri ödenir .

·         Rezervasyon tarihine 59 - 31 gün kala yapılan iptallerde ödenen toplam kaporanın %40 ı Müşteri'ye geri ödenir .

·         Rezervasyon tarihine 30 ve daha az gün kala yapılan iptallerde Müşteri'ye herhangi bir ödeme yapılmaz .

     Yukarıda belirtilen şartlar dahilinde geri ödenecek kapora miktarından her türlü masraflar düşüldükten sonra kalan miktar Müşteri'ye gönderilir .

      Ayrıca Villa sahiplerinin haklarının korunması kapsamında , Müşteri rezervasyonunu 30 günden daha az zaman kala iptal etme talebinde bulunursa karşılaşacağı yükümlülükler aşağıdaki gibidir . Müşteri aşağıda listelenen ücretleri ödemeyi kabul ve taahhüt eder .

          Rezervasyon tarihine 29 - 15 gün kala yapılan iptallerde Müşteri toplam bedelin %50 sini ödemeyi kabul ve taahhüt eder .

          Rezervasyon tarihine 15 günden daha az süre kala yapılan rezervasyon iptallerinde, toplam kiralama bedelini Müşteri ödemeyi kabul ve taahhüt eder .

          Ödemeler İlledevilla Emlak banka hesap numaralarına havale olarak gönderilir .

        Müşterinin kalan ödemeyi zamanında yapmaması halinde İlledevilla Emlak söz konusu rezervasyonu iptal etme ve bu villaya başka bir rezervasyon alma hakkını saklı tutar .


 * İrtibat Bilgilerimiz ve Hesap Numaramız   * Rezervasyon işlemi ve Ödeme  * Rezervasyon iptal işlemleri  * Villaya Giriş - Çıkış Zamanı  * Hasar Depozitosu


Villaya Giriş – Çıkış işlemleri

     Rezervasyon başlangıç günü villaya giriş saati 15:00, rezervasyon sonunda villadan ayrılış saati en geç 10:00’dur.. Seyahat planlarının her iki tarafın da mağdur olmaması için bu saatlere göre yapılmasını önemle hatırlatırız. Villa girişinde hasar depozitosu alınmış ise hasar depozitosu çıkış saatinde gerekli kontroller yapıldıktan sonra herhangi bir hasara rastlanmamış ise müşteriye elden teslim edilecektir . Erken çıkış yapılmak istenmesi durumunda İlledevilla Emlak’a 24 saat önceden bilgi verilmesi gerekmektedir. Yoğunluk nedeni ile villa kontrolü yapılamadan müşterinin villadan çıkış yapması durumunda hasar depozitosu müşterinin bildireceği bir banka hesabına gönderilecektir, gönderim masrafları hasar depozitosunun içinden ödenecektir. Eğer müşteri villaya herhangi bir zarar vermiş ise hasar depozitosundan bu hasar giderilecek geri kalan meblağ müşteriye gönderilecektir .


 * İrtibat Bilgilerimiz ve Hesap Numaramız   * Rezervasyon işlemi ve Ödeme  * Rezervasyon iptal işlemleri  * Villaya Giriş - Çıkış Zamanı  * Hasar Depozitosu


Hasar Depozitosu

      Her villanın özelliğine göre farklı miktarda bir hasar depozitosu müşteriden tahsil edilecektir. Bu depozito miktarı rezervasyon işlemi esnasında belirlenecek ve müşteriye gönderilen rezervasyon onay belgesinde yazılı olarak yer alacaktır. Hasar depozitosu müşteriden, villaya giriş günü nakit olarak tahsil edilecek ve müşteri villadan ayrılmadan önce yapılacak kontrolde; sağlam olarak teslim edilen villa ile villanın demirbaşlarında bir hasar/eksik yok ise nakit olarak iade edilecektir. Müşterinin sözleşmede belirtilenden erken bir saatte villadan ayrılmak istemesi veya yoğunluk nedeni ile villa çıkış kontrolünün yapılamaması durumunda, depozito müşteriden alınacak bir hesap numarasına veya western union bilgilerine gönderilip gönderim ücreti depozitonun içerisinden kesilecektik. Villada oluşan hasar, alınan depozitoyu aşan miktarda ise müşteriden bu hasarı ödemesi istenecek, aksi durumlarda yasal yollara başvurulacaktır.


 * Kaş'a nasıl ulaşırım  ?  * Villa kiralarken dikkat edilmesi gerekenler

 * Kalkan'a nasıl ulaşırım ?  * Kiralık Villada kalırken dikkat edilmesi gerekenler
 * Üzümlü'ye nasıl ulaşırım ?  * Kaş , Kalkan da Gezmeniz Görmeniz gereken yerler ?
 * İslamlar'a nasıl ulaşırım ?  * Kalkan , Kaş , Üzümlü , İslamlar da neler yapabilirsiniz ?
 * Patara'ya nasıl ulaşırım ?  * Kalkan , İslamlar , Üzümlü de bir yazlığınız olsun ister misiniz ? 

İlledevilla Emlak

Üzümlü Mah. Merkez Sok. No : 60 Kaş / Antalya     Telefon - Whatsapp : 0542 743 743 1   Mail : info@illedevilla.com

Doğal el yapımı ürünler için :  www.organiktarimantalya.com